Manas grāmatas

Savā karjerā esmu piedalījies vairāk nekā 200 grāmatu izdošanā. Esmu radījis arī pats divas savas grāmatas: Kā gūt panākumus Latvijā un Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi.

Kā gūt panākumus Latvijā esmu apkopijis 20 dažādu nozaru profesionāļu pieredze ceļā uz sasniegumu virsotnēm. Starp tiem ir Lotte Tisenkopfa-Iltnere, Madara Cosmetics vadītāja, Jānis Ošlejs, Primekss vadītājs, Agris Tamanis, Draugiem Group līdzīpašnieks, Linda Matisone, Lauma Lingerie vadītāja, Jānis Viegliņš, Pārdošanas skolas izveidotājs, Martins Dukurs, skeletonists, Gatis Mūrnieks, reklāmas guru un vēl 14 iedvesmojošas un panākumiem bagātas personības.

Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi savukārt ir apkopoti 100 Latvijas uzņēmēju, vadītāju un vadošo speciālistu vērtīgākie padomi. Starp tiem jāmin Gunārs Ķirsons, LIDO īpašnieks, Juris Binde, Latvijas mobilais telefons prezidents, Ingrīda Blūma, bijusī AS Hansabanka vadītāja, Vilis Vītols, investors un uzņēmējs, Gunta Veismane, AS Olainfarm padomes locekle, Normunds Skauģis, maizes ceptuves Lāči īpašnieks. Grāmatai pievienots arī Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa priekšvārds


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .