Savu karjeru grāmatu izdošanā sāku 2007.gadā, kad uzreiz pēc augstskolas sola sāku strādāt Latvijas lielākajā grāmatu apgādā "Zvaigzne ABC". Tieši Zvaigznē ABC guvu savu lielāko pieredzi šajā burvīgajā arodā, daudz un aktīvi mācoties no harizmātiskās apgāda vadītājas Vijas Kilblokas, kā arī citiem profesionālajiem palīgiem. Joprojām esmu pateicīgs Zvaigznei ABC par man dotajām iespējām - tas bija tiešām fantastisks laiks.

Zvaigznē ABC piecu gadu laikā piedalījos vairāk nekā 200 grāmatu izdošanā. Lielākā daļa no tām bija ārzemju autoru darbu tulkojumi latviešu valodā (ne-daiļliteratūra jeb non-fiction), tomēr daudz esmu strādājis arī ar latviešu autoru grāmatām. Esmu piedalījies romānu, dzejas, bērnu grāmatu, pavārgrāmatu, akadēmisko izdevumu, biznesa un pašpalīdzības grāmatu izdošanā.

Mani un apgāda Zvaigzne ABC ceļi šķīrās 2012.gadā nogalē, kad nolēmu spēkus izmēģināt citās nozarēs. Kopš tā laika esmu strādājis mediju monitoringa, pārdošanas apmācību, mēbeļu ražošanas nozarēs, tomēr paliekot uzticīgs savai kaislībai - grāmatām. 2015.gada maijā izdevniecība "The White Book" izdeva manu grāmatu "Kā gūt panākumus Latvijā", kas kļuva par 38.pirktāko grāmatu Jāņa Rozes grāmatnīcu tīklā 2015.gadā. 2016.gada maijā apgāds "Mansards" izdeva manu otro grāmatu "Panākumi dzīvē un biznesā. Latvijas uzņēmēju un vadītāju vērtīgākie padomi", kas nokļuva daudzu uzņēmēju, vadītāju un skolu absolventu rokās. 2018.gada februārī nāca klajā mana trešā grāmata - Kā gūt panākumus Latvijā (2018.gada izdevums).


Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .